Історія з кавером на пісню «Восени» почалася навесні 2008 року, коли «Крихітка Цахес», в числі інших українських музикантів, взяли участь у проекті триб’ютів ТНМК «ReФорматЦія-2». «Хотілось знайти трек, який можна було би переспівати від особи дівчини – спочатку розглядали «Мила», «Тікаю» та «Зачекай», але потім згадали про «Восени» і цей варіант переміг, – пояснює вокалістка «Крихітки» Каша Сальдова. – Мені завжди подобався оригінальний текст ТНМК – там де «дощі під копірку», «зробивши сальто, листя вниз стрибало», і «люди в однині». На мою думку, ця пісня – один з найкращих українських зразків хіп-хоп лірики, я завжди вважала її хітом».

Рімейк Крихітки на «Восени» сподобався не лише музикантам обох груп, але й публіці, тому Крихітка включила пісню в свій концертний трек-ліст. Наразі їх версія «Восени» вже звучить в ефірі декількох українських радіостанцій.

Зйомки «Восени» від Крихітки відбувались на тій самій локації, де знімали оригінальне відео – в урочищі біля озеру, під Каневом. На відміну від оригінального кліпу, який створили для ТНМК режисер Віктор Придувалов та оператор-фотограф В’ячеслав Пілунський у 2002 році, використавши кілька сотень фотографій, відео Крихітки знімали на «цифру».

Раджу подивитись кліп… та й пісня дуже гарна

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/egiTsWK23bc" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

Погодьтесь, пісня актуальна. Усе ж таки осінь…