Давайте поговоримо про вплив соціальних мереж на людину! Тема як ніколи актуальна, бо разом з стрімким збільшенням кількості користувачів інтернету збільшується кількість зареєстрованих на таких сайтах як у контакті, однокласники та інші. Вже звичкою стало хоча б раз на день посидіти в контакті і почитати, подивитись, що там відбувається в житті друзів, а також друзів ваших друзів та їх друзів. І ніби нічого страшного в цьому нема. Але все добре коли в міру… Є особи, які кожного дня просиджують на таких сайтах по 4, 5 або ж навіть по 6, 7 годин. Так виникає залежність приблизно така ж як від куріння чи алкоголю!
У правилах користування контактом є попередження, зміст якого приблизно такий: якщо ви не можете втриматись від перебування на сайті, то видаліть свою сторінку та постарайтесь не заходити сюди найближчим часом. Як би ж було так просто…
Щодо мене, то я зареєстрований в контакті, але стараюсь заходити лише за потребою. Все ж таки соціальні мережі мають свої плюси, але про це потім!

П. С. Як вплинули соціальні мережі на тебе?