!!!

травня 10, 2009думки, життя, кр*за, люди, підсумки

От усі кажуть: “Криза, криза.” Може вже досить прикриватись за цим словом? Особливо зловживають наші політики та інші високопосадовці. Люди , ніби ті наркомани, задурманені кризовою ейфорією! Криза у ВАШИХ головах! А в Україні вона вже дуже давно!

квітня 20, 2009думки, люди, музло

Вчора подивився міністерство прем’єр на М1. Зазвичай, я уникаю перегляду цього каналу, але ввімкнув, бо там була презентація нових кліпів від Крихітки та Ot Vinta.
Так от, гурт Крихітка Цахес змінив свою назву 🙁 і тепер просто “Крихітка” Каша Сальцова аргументувала це тим, що друга частина колишньої назви була проблемною для преси та інших. Також Саша Кальцова в прямому ефірі сказала, що вона “бєз сісєк” і це її риса 😉 (але вона подобається мені й такою)
Чесно кажучи, назва Крихітка Цахес була більш вдалою ніж Крихітка, але це лише моя думка.

квітня 20, 2009блог, люди, музло

Продовжую наповнювати Мій власний каталог міні-блогів
Lizko, я знаю, що ти це прочитаєш. Твій блог теж потрапив до мого спискую! Я вам рекомендую для прочитання!
Усім іншим: До каталогу може потрапити і твій блог. Пиши!

І також пропоную насолодитись україномовним кавером від електронних йолопів FaNero!

листопада 23, 2008люди, фото

Мені позичили фотоапарат ненадовго і так як я не маю власного цифровичка, (це я хочу виправити) вирішив пофотати свої друзяк…

Ось, що з того вийшло. Для повного перегляду фотографії на неї треба натиснути!

Ось, що робить пиво з людиною… 

Настя та Настя 

дивись …далі »

листопада 14, 2008люди

Твоя пра-пра бабуся не знала хто такий фотограф Анрі, твоя пра бабуся не знала хто такий Анрі, а от ти будеш знати хто ж він такий!                                                     Чому саме, Анрі? Декілька років тому, він вирішує взяти собі такий псевдонім (якщо в даному випадку так можна назвати)  на честь відомого фотографа Анрі Карт’є Брессона. Псевдо Анрі він вирішив взяти собі через те, що одна його добра подруга називала так через притаманну йому (за її словами) французькість 🙂 , а сталось це коли він переїхав до Києва, тоді і вирішив щось поміняти, точніше,  вирішив поміняти все.

Анрі в Запоріжжі (2008 рік, серпень) 

…далі »

листопада 10, 2008люди, обговорення, цікаво

Юрко є відомим у колі українських меломанів талантом відкривати нові гурти, пропагувати українську музику в досі переважно російськомовному ФМ-ефірі а також вигадувати україномовні відповідники на усталені вирази музичного сленгу, яких у нього назбирався цілий словник.

Трохи нижче фотографії Юрка Зеленого, зроблені мною на фестивалі “Перлини Сезону”                                                                                                                                                 Юрко в журі фестивалю “Перлини Сезону”  

От і вирішив він опублікувати свій словник, слова якого це альтернатива словам іншомовного походження. Мені ці замінники сподобались (деякі з них дуже кумедні 🙂 )

Ось деякі з них:

ШЛЯХІВНИЦЯ – карта геоґрафічна, туристична тощо
ШВИДКОТІК – бітрейт
ПЕРШИНА – прем’єра
ПІДСТАРШИНА – низовий командний склад (сержанти, прапорщики, тощо)
ШВИДКОМІР – спідометр
ЧАСОМІР – таймер
РІЙ – відділення, група
РОЗВАЖАЙЛІВКА – шоу; розважальне неробське видовище
РОВЕР – велосипед
СПІВОПИС – дискографія
ПІСНЕПИС – дискографія
ПІСЕННИК – альбом (музичний), платівка
ОСОБОВИЙ – мобілка, мобільний телефон …далі »


© 2007-2015 Блог Тараса | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe