квітня 17, 2009відео, музло, Тартак

Абсолютно випадково знайшов на Ютубі сторінку Net TV де переглянув відео з концерту Тартака! Першу пісеньку на відео я ще не чув! СУПЕР! Тим хто не був на концерті в Києві раджу переглянути! Відтепер цей сайт у моїх закладках http://nettv.com.ua

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/LCOtiDchgVQ" width="425" height="350" wmode="transparent" /]НеПопса! тартак та Моторрола!
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/pzqcGUNHmdE" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

грудня 21, 2008музло, не прогав

27 грудня о 23.30 дивись на телеканалі “Інтер” відеоверсію концерту музичного проекту Святослава Вакарчука “Вночі”

грудня 6, 2008відео, музло

Мені сподобалась пісня гурту “Антитіла”, яка нещодавно отримала відеосупровід. Вона має цікаву та водночас містичну назву “БудуВуду”
Дивимось кліп!

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/zwNFCqtGkRQ" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

грудня 1, 2008відео, музло

 Існує такий український гурт, деякі пісні якого мені дуже сподобались. Зараз пропоную вам найкраще відео Н.Три

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/mLEYNgYZjZo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

листопада 5, 2008відео, музло

Історія запорізької „ХОРТИ” розпочалася більш ніж 10 років тому, коли два шкільні товарищі Юрко Юрченко та Андрій Лобода вирішили, аби було чим зайнятися, створити власний гурт, назвавши його „Спідвей”, два роки пізніше до них прієдналася співачка Альона Лисенко і у трьох вирішили вони зайнятися музикою вже професійно. Як „Спідвей” вони досягли популярності у рідному Запоріжжі, зняли перший україномовний кліп у місті, двічі були фіналистами „Червоної Рути”, як „Спідвей” потрапили вони й на платівку „ТАРТАКА” „Система Нервів” з піснею „Розтрусіть свої сідниці”
Перший альбом гурту – “Пісні Острова Волі” записували в рідному Запоріжжі на студії „Атак-рекордз” яка на думку Юрка Юрченка нічим не поступається столичним звукотвірням, за власними словами він задоволений якістю запису першачка з 12 піснями що були утворени як під час старого “Спідвея”, так і у новому форматі “Хорти”.
Пісні, які ввійшли до цього альбому різні за настроєм – „Човгаю (на кумарі я)” „Плата ПІ, ТРИ, Де, А”, футбольний та міський гімни – „Металург”, „Запоріжжя” (останню пісню використовував один із запорізьских политиків у своєї виборчої компанії цього року), етнічно-ліричні як „Зозуля” або „Небокрай”, і сумно-побутові як „Дива не буде” чи „Життя продовжується, брате”. Щодо етнічної риси у творчості „Хорти”, то вона присутня у першу чергу завдяки скрипці та сопілці, на котрих грає Михайло Савицький. Скрипка як народний інструмент на Надніпрянщині вже років сто як зникла, тому в композиціях гурту звучить напрочуд гарно і в кожному своєму інтерв’ю „хортівці” постійно підкреслюють що мають лише своє суто місцеве коріння. Так що, шановні, бути чи не єдиним українським гуртом у російскомовному місті це вже само по собі концепція, ще й яка – „Це Запоріжжя, це Україна А не якась інша країна!”
П. С. На мою думку єдиний маленький мінус “Хорти” – це їх сайт www.horta.com.ua Для такого гурту, кліпи якого для більшості українських каналів НеФорматні, інтернет найвигідніший та найкращий засіб для “розкрутки”. Файний гурт має мати відповідний сайт!

Пропоную вам переглянути кліп “Хорти” на пісню “Зозуля” (доречі, бюджет кліпу невеликий, та відзнятий на власні кошти музикантів, але це не зіпсувало його якість)

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/zf73gY2p8jc" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

листопада 2, 2008відео, музло

Історія з кавером на пісню «Восени» почалася навесні 2008 року, коли «Крихітка Цахес», в числі інших українських музикантів, взяли участь у проекті триб’ютів ТНМК «ReФорматЦія-2». «Хотілось знайти трек, який можна було би переспівати від особи дівчини – спочатку розглядали «Мила», «Тікаю» та «Зачекай», але потім згадали про «Восени» і цей варіант переміг, – пояснює вокалістка «Крихітки» Каша Сальдова. – Мені завжди подобався оригінальний текст ТНМК – там де «дощі під копірку», «зробивши сальто, листя вниз стрибало», і «люди в однині». На мою думку, ця пісня – один з найкращих українських зразків хіп-хоп лірики, я завжди вважала її хітом».

Рімейк Крихітки на «Восени» сподобався не лише музикантам обох груп, але й публіці, тому Крихітка включила пісню в свій концертний трек-ліст. Наразі їх версія «Восени» вже звучить в ефірі декількох українських радіостанцій.

Зйомки «Восени» від Крихітки відбувались на тій самій локації, де знімали оригінальне відео – в урочищі біля озеру, під Каневом. На відміну від оригінального кліпу, який створили для ТНМК режисер Віктор Придувалов та оператор-фотограф В’ячеслав Пілунський у 2002 році, використавши кілька сотень фотографій, відео Крихітки знімали на «цифру».

Раджу подивитись кліп… та й пісня дуже гарна

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/egiTsWK23bc" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

Погодьтесь, пісня актуальна. Усе ж таки осінь…


© 2007-2015 Блог Тараса | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe