травня 12, 2009думки, непол:тика, обговорення, цікаво

Дуже часто Україну порівнюють з дитиною, підлітком, дівчиною. У цьому році їй виповниться 18 років. Цікаво, а коли вона втратила цноту? Я впевнений, що вона порядна дівчинка, але наші політики трахали її ще в зародковому стані, а потім усі пози камасутри випробували на ній, ще й власних придумали декілька десятків.

І чому це я на політиків кажу “наші” вони ж бо не з нами, а живуть, напевно, в іншій, невідомій нам країні!

лютого 10, 2009думки, обговорення, цікаво

Позавчора зазирнув до календаря і зрозумів, що нас очікують дві тринадцятки підряд! У лютому на тринадцяте число припадає п’ятниця і в березні також. Ну такого я ще не пам’ятаю. Не думаю, що вам треба розповідати, що таке п’ятниця 13, але майже для всіх людей такий збіг асоціюється з містикою. А два таких збіги поспіль, то взагалі змусять замислитись кожного.
п’ятниця 13
А Ви, що думаєте з цього приводу?

лютого 6, 2009інтернет флеш-моб, обговорення

Підхоплюю естафету від Сумної Мелодії

“Ти скаржився на відсутність різноманітності культурного життя в Запоріжжі. Як з тим борешся? Можливо маєш якісь ідеї з приводу поліпшення ситуації в рідному місті?”

Так, в коментарях до посту Crying Men в інтернет-щоденнику тієї ж Сумної Мелодії, я скаржився щодо культурного життя в Запоріжжі. Іноді мене дратує той факт, що всілякі цікаві заходи (концерти, виставки, прем’єри) відбуваються саме в столиці нашої Батьківщини. Ось елементарний приклад, концерт гурту “Крихітка Цахес” у Запоріжжі, лише шалена мрія. Або ж концерти таких гуртів, як “Роллік’с” чи гурту “Антитіла” то теж майже неможливо. Чому? Бо наша молодь краще буде слухати російську гидотну попсу, або ж не менш гидотні групи кіш, чи арія. “Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь” – заповідав нам Кобзар. Якщо Шевченко зараз бачить, що відбувається з українською культурою, то напевно він перевернувся б у своїй труні… …далі »

січня 12, 2009блог, думки, обговорення, підсумки

З того часу, як тут був опублікований останній пост, минуло два тижні. І це перше повідомлення в цьому році. Тиждень мене не було в місті (я героїчно тримався 7 днів без інтернету 🙂 ). За цей час (за час моєї відсутності) лише один коментар. Напевно всім іншим теж було не до мого блогу, типу свята 😉
Впринципі, не так вже й важливо яка кількість людей відвідує мій блог. Так, як я не заробляю гроші на рекламі, за допомогою свого щоденнику, то мені не варто засмучуватись. За невеликий час ведення цього блогу, я вже встиг трохи тут написати. Читаючи деякі статті, я тішусь,  а іноді мені навіть соромно за те, що тут написав, іноді смішно, а іноді… ой краще не знати.
Пишіть, чим займались цими зимовими “канікулами!” Мені цікаво. Па-па!!!

грудня 3, 2008думки, обговорення

Давайте поговоримо про вплив соціальних мереж на людину! Тема як ніколи актуальна, бо разом з стрімким збільшенням кількості користувачів інтернету збільшується кількість зареєстрованих на таких сайтах як у контакті, однокласники та інші. Вже звичкою стало хоча б раз на день посидіти в контакті і почитати, подивитись, що там відбувається в житті друзів, а також друзів ваших друзів та їх друзів. І ніби нічого страшного в цьому нема. Але все добре коли в міру… Є особи, які кожного дня просиджують на таких сайтах по 4, 5 або ж навіть по 6, 7 годин. Так виникає залежність приблизно така ж як від куріння чи алкоголю!
У правилах користування контактом є попередження, зміст якого приблизно такий: якщо ви не можете втриматись від перебування на сайті, то видаліть свою сторінку та постарайтесь не заходити сюди найближчим часом. Як би ж було так просто…
Щодо мене, то я зареєстрований в контакті, але стараюсь заходити лише за потребою. Все ж таки соціальні мережі мають свої плюси, але про це потім!

П. С. Як вплинули соціальні мережі на тебе?

листопада 28, 2008думки, обговорення, цікаво

Хотів зараз написати дофіга, але коли діло дійшло до написання посту, то кудись поділись усі слова 🙁  А взагалі, мова піде про життя… Ото буває думаєш: “Для чого ти живеш?” Ні, ну відповідь знаходиться одразу: “Живу щоб чогось досягнути в житті, щоб розвиватись і так далі…” Але насправді відповідь має бути якоюсь глибшою… Ця відповідь не одразу помітна, її не знайдеш отак “під ногами” І дехто не може відповісти на це питання, проживши довгі роки. Справді, для чого живе людина? Народжується, вчиться, створює сім’ю, плідно працює, помирає (невеличким реченням я описав середньостатистичне життя пересічного українця, тільки не вистачає зворотів…) Не треба шукати відповіді на це питання, бо така філософія…

Пост Скриптум: Цей пост був написаний тверезою людиною, яка на момент написання посту не знаходилась у якомусь із проявів депресії…

листопада 25, 2008обговорення, фото, цікаво

Так, це правда! Бо ми – українці одягаємо їх.  Насправді, краватка може багато розповісти про свого власника, про настрій людини, яка вдягає ту чи іншу краватку. Та й краватки бувають різними: яскравими, темними, з різними малюнками та візерунками.
Я почав купувати краватки приблизно 3 роки назад і зараз маю невеличку колекцію. Всього в мене їх 26 штук (не так вже й багато). Трохи нижче фотки моїх улюблених (хоча подобаються всі)

Як тобі ця? 

 Краватки можна вдягати як під костюм так і під светер. Можна ж просто поверх сорочки, але деякі й під сорочкою носять (виглядає прикольно)

квітка 

Існує декілька різних “стилів” зав’язування краваток. Кожен з них дуже легкий на практиці! …далі »

листопада 10, 2008люди, обговорення, цікаво

Юрко є відомим у колі українських меломанів талантом відкривати нові гурти, пропагувати українську музику в досі переважно російськомовному ФМ-ефірі а також вигадувати україномовні відповідники на усталені вирази музичного сленгу, яких у нього назбирався цілий словник.

Трохи нижче фотографії Юрка Зеленого, зроблені мною на фестивалі “Перлини Сезону”                                                                                                                                                 Юрко в журі фестивалю “Перлини Сезону”  

От і вирішив він опублікувати свій словник, слова якого це альтернатива словам іншомовного походження. Мені ці замінники сподобались (деякі з них дуже кумедні 🙂 )

Ось деякі з них:

ШЛЯХІВНИЦЯ – карта геоґрафічна, туристична тощо
ШВИДКОТІК – бітрейт
ПЕРШИНА – прем’єра
ПІДСТАРШИНА – низовий командний склад (сержанти, прапорщики, тощо)
ШВИДКОМІР – спідометр
ЧАСОМІР – таймер
РІЙ – відділення, група
РОЗВАЖАЙЛІВКА – шоу; розважальне неробське видовище
РОВЕР – велосипед
СПІВОПИС – дискографія
ПІСНЕПИС – дискографія
ПІСЕННИК – альбом (музичний), платівка
ОСОБОВИЙ – мобілка, мобільний телефон …далі »

листопада 6, 2008думки, обговорення

Після яскравих та теплих днів остаточно настала сіра, похмура осінь. Якийсь напівдепресивний настрій заважає мені зараз.  Чи буває таке в тебе?


© 2007-2015 Блог Тараса | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe