березня 8, 2010думки, життя, не прогав, цікаво

Інтернет-журнал молоді запрацював. Не буду вам про нього розповідати – заходьте та читайте.
Мене тут, як не було, так ще й довго не буде 😉 Блог Тараса тут

травня 12, 2009думки, непол:тика, обговорення, цікаво

Дуже часто Україну порівнюють з дитиною, підлітком, дівчиною. У цьому році їй виповниться 18 років. Цікаво, а коли вона втратила цноту? Я впевнений, що вона порядна дівчинка, але наші політики трахали її ще в зародковому стані, а потім усі пози камасутри випробували на ній, ще й власних придумали декілька десятків.

І чому це я на політиків кажу “наші” вони ж бо не з нами, а живуть, напевно, в іншій, невідомій нам країні!

травня 5, 2009весна, не прогав, цікаво

Щось мені не віриться в таке http://rezinki.com.ua/ З якого це дива такі ціни?

Запасайтесь гумою!!!

квітня 13, 2009блог, думки, життя, цікаво

Не знаю, як ти, а я тут ще іноді буваю. Особливо нічого в житті не відбувається такого. Ну ніби якось життя йде, але вартого блогу та інтернету майже нема.  я вже сумніваюсь чи хтось взагалі читає цю дурню.
У мене є до вас прохання: ЯКЩО ВИ ЦЕ ПРОЧИТАЛИ, напишіть щось у коментарях. Можете навіть щось про себе написати. Щоб я знав чи хтось тут буває чи ні. Взагалі лічильник показує, що сайт ще комусь потрібен, але мені цікаво.

П. С. Тим хто читає це в моєму ЖЖ я повідомляю, що повністю вся інфа на моєму основному блозі http://mytaras.blog.net.ua
ПА-ПА!

березня 7, 2009відео, цікаво

Ну принаймні так я назвав це відео
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/ejweI0EQpX8" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

Друге не менш круте
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/uuiKJ0rRTAo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

лютого 12, 2009відео, кіно, цікаво

Вчора ходили в кінотеатр ім Довженка. Там зараз можна переглянути кінофільми в межах фестивалю “Нове Британське кіно” Той фільм, котрий дивились ми, мені, впринципі сподобався. Називається він “Більше Бена або як кинути Лондон” Своєрідне кіно…
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/vSxdhhRk1lo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

лютого 10, 2009думки, обговорення, цікаво

Позавчора зазирнув до календаря і зрозумів, що нас очікують дві тринадцятки підряд! У лютому на тринадцяте число припадає п’ятниця і в березні також. Ну такого я ще не пам’ятаю. Не думаю, що вам треба розповідати, що таке п’ятниця 13, але майже для всіх людей такий збіг асоціюється з містикою. А два таких збіги поспіль, то взагалі змусять замислитись кожного.
п’ятниця 13
А Ви, що думаєте з цього приводу?

лютого 6, 2009цікаво

Ось надибав таку прикольну абстракцію. Сідаєм зручно перед комп’ютером, не напрянаємось і дивимось на картинки… Обов’язково напишіть про враження 😉

обман зору
тільки не переборщіть!

грудня 29, 2008думки, зима, цікаво

Ти вже вирішив, як святкуватимеш прихід Нового Року? БЧесно кажучи, я ще навіть не знаю, як зустрічатиму рік бика. Є декілька варіантів: разом з друзями піти на головну площу міста і замерзнути, або погудіти десь в іншому місці. Є інший варіант, зовсім проилежний першому – лягти спати і вранці випити келих чогось там… Телевізор навіть не хочеться вмикати, бо там буде Сердючка та Потап з Камєнською. Аж тошно від того.

Які в кого плани?

грудня 25, 2008зима, сніг, фото, цікаво

У нас, як завжди, нема снігу, а потім як навалить. Пів ночі та пів дня в Запоріжжі падав сніг! Як завжди зима прийшла неочікувано. Вранці вулиці не були розчищені так, як би того хотілось 🙁   Декілька фоток з мого мобільного.

на подвір’ї
…


© 2007-2015 Блог Тараса | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe