травня 12, 2009блог, не прогав

Може хтось подарує мені стенд елон блог на самому галімому хостингу, загонить туди останню версію українського Вордпрес, де я буду в саркастично-комічному стилі гнати на нашу політику, систему. Де ми всі гнатимемо і нам буде весело.
Обіцяю величнішому, який зробить такий щедрий подарунок, прославляти ім’я його в усіх його проявах!

квітня 20, 2009блог, люди, музло

Продовжую наповнювати Мій власний каталог міні-блогів
Lizko, я знаю, що ти це прочитаєш. Твій блог теж потрапив до мого спискую! Я вам рекомендую для прочитання!
Усім іншим: До каталогу може потрапити і твій блог. Пиши!

І також пропоную насолодитись україномовним кавером від електронних йолопів FaNero!

квітня 13, 2009блог, думки, життя, цікаво

Не знаю, як ти, а я тут ще іноді буваю. Особливо нічого в житті не відбувається такого. Ну ніби якось життя йде, але вартого блогу та інтернету майже нема.  я вже сумніваюсь чи хтось взагалі читає цю дурню.
У мене є до вас прохання: ЯКЩО ВИ ЦЕ ПРОЧИТАЛИ, напишіть щось у коментарях. Можете навіть щось про себе написати. Щоб я знав чи хтось тут буває чи ні. Взагалі лічильник показує, що сайт ще комусь потрібен, але мені цікаво.

П. С. Тим хто читає це в моєму ЖЖ я повідомляю, що повністю вся інфа на моєму основному блозі http://mytaras.blog.net.ua
ПА-ПА!

лютого 2, 2009блог

Постійно забуваю написати, що мій блог доступний за менш складною адресою для запам’ятовування http://taras.ho.ua
Блог Тараса http://taras.ho.ua
Усі записи з мого основного блогу також дублюються в моєму ЖЖ http://taraszp.livejournal.com/

П.С. Продовжую наповнювати Мій власний міні-каталог блогів цікавими українськими блогами.

січня 12, 2009блог, думки, обговорення, підсумки

З того часу, як тут був опублікований останній пост, минуло два тижні. І це перше повідомлення в цьому році. Тиждень мене не було в місті (я героїчно тримався 7 днів без інтернету 🙂 ). За цей час (за час моєї відсутності) лише один коментар. Напевно всім іншим теж було не до мого блогу, типу свята 😉
Впринципі, не так вже й важливо яка кількість людей відвідує мій блог. Так, як я не заробляю гроші на рекламі, за допомогою свого щоденнику, то мені не варто засмучуватись. За невеликий час ведення цього блогу, я вже встиг трохи тут написати. Читаючи деякі статті, я тішусь,  а іноді мені навіть соромно за те, що тут написав, іноді смішно, а іноді… ой краще не знати.
Пишіть, чим займались цими зимовими “канікулами!” Мені цікаво. Па-па!!!

грудня 18, 2008блог

Відтепер Блог Тараса має інший дизайн, який буде незмінним найближчим часом!

грудня 15, 2008блог

Перед тим, як надіслати коментар став “галочку”, як то показано на зображенні. Ти будеш отримувати на свою електронну скриньку відповіді на коментар!

не зволікай!

Я ще не бачив твоїх коментарів?! Не зволікай!

грудня 8, 2008блог

Дякую сайту http://blogoreader.org.ua за посилання на мій блог! Неочікувано і приємно! Стаття знаходиться ТУТ

Натисніть на картинку для повного перегляду  

… 

листопада 19, 2008блог

Я не маю на увазі сайт з одноіменною назвою http://blogosphere.com.ua/ Я говорю про блоги, які ведуть українці. Але українці – народ розумний може писати в щоденниках не тільки рідною, але й будь-якою іншою мовою: російською, англійською… Тут виключно про україномовні блоги. А скільки таких існує в інтернеті? (та ще й таких, котрі постійно оновлюються). Отож я представляю вам моє власне бачення української блогосфери – мій власний міні-каталог україномовних блогів  Якщо вам цікаво то присилайте свої заявки. Головні вимоги: блог виключно україномовний; постійне оновлення блогу(1повідомлення хоча б раз на 10 днів)   Надсилай адресу свого інтернет щоденника разом з описом (в описі не більше 5 слів) на email: zp_taras@ukr.net (або відписуйтесь у коментах)

листопада 1, 2008блог

Поява в інтернеті мого блогу не викликала особливого фурору. Напевно більшість подумає, що це лише одна з мільйонів сторінок у всесвітній мережі, яка розповідає про свого власника. Можливо ми знайдемо спільну мову, бо вона в нас одна – українська. Але спільних тем для обговорень у нас, напевно, багацько (чи не так?) Давайте дискутувати про українське (і не тільки українське) мистецтво, музику, кіно; про нас з Вами – славних українців. До зустрічі на сторінках блогу!


© 2007-2015 Блог Тараса | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe