квітня 17, 2009відео, музло, Тартак

Абсолютно випадково знайшов на Ютубі сторінку Net TV де переглянув відео з концерту Тартака! Першу пісеньку на відео я ще не чув! СУПЕР! Тим хто не був на концерті в Києві раджу переглянути! Відтепер цей сайт у моїх закладках http://nettv.com.ua

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/LCOtiDchgVQ" width="425" height="350" wmode="transparent" /]НеПопса! тартак та Моторрола!
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/pzqcGUNHmdE" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

березня 7, 2009відео, цікаво

Ну принаймні так я назвав це відео
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/ejweI0EQpX8" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

Друге не менш круте
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/uuiKJ0rRTAo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

лютого 27, 2009відео, концерти, музло, не прогав, події, Роллік'с

Нарешті “Роллік’с” поїде в тур містами України. Хоча тих міст у списку лише 6, але то буде дуже круто. Усі концерти відбудуться в клубах. Атмосфера буде незабутньою! Один з концертів хочу відвідати і я. Так як Запоріжжя поки пролітає, то я поїду в Дніпро (якщо все буде гаразд)
Ось якось хотілось щось зробити і ось, що з того “зробилось”
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/5HCGNsVCy48" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

15.03.2009 Харків;
21.03.2009 Дніпропетровськ;
22.03.2009 Одеса;
29.03.2009 Львів;
04.04.2009 Київ;
10.04.2009 Херсон
Детальніше на сайті http://www.rolliks.com.ua

лютого 12, 2009відео, кіно, цікаво

Вчора ходили в кінотеатр ім Довженка. Там зараз можна переглянути кінофільми в межах фестивалю “Нове Британське кіно” Той фільм, котрий дивились ми, мені, впринципі сподобався. Називається він “Більше Бена або як кинути Лондон” Своєрідне кіно…
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/vSxdhhRk1lo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

лютого 7, 2009відео, Тартак

Кліп на перший синґл майбутнього альбому “Тартака” під назвою “Дж…Ангел” мені дуже сподобався. Дивимось і ділимось враженями!
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/6TsouYlUAX8" width="425" height="350" wmode="transparent" /]
Бажаю Тартакам так тримати й надалі!

січня 25, 2009відео, кіно

Не знаю чому, але мене вразив фільм сербського режисера Еміра Кустуріце. Особливо його остання кіноробота “Заповіт” Фільм вражає простотою, яка водночас поєднується широким та багатим світоглядом. Іронічність, притаманна його героям, влучно критикує навколишній світ. Ну думаю, що фільми Кустуріца мали бюджети з великою кількістю нулів. Тож все геніальне – просте! “Заповіт” я переглянув на телеканалі 1+1, українською мовою. Якщо буде змога, подивіться цей фільм!
Ось знайшов невеличкий трейлер, але російською 🙁
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/UYOqYFTZCYo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

П.С. Давно не отримував такого задоволення від кіно!

грудня 7, 2008відео, цікаво

Ти не бачив як розмножуються ці колючі тваринки?!
Дивись і коментуй!
[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/KoufD1ByUcA" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

грудня 6, 2008відео, музло

Мені сподобалась пісня гурту “Антитіла”, яка нещодавно отримала відеосупровід. Вона має цікаву та водночас містичну назву “БудуВуду”
Дивимось кліп!

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/zwNFCqtGkRQ" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

грудня 1, 2008відео, музло

 Існує такий український гурт, деякі пісні якого мені дуже сподобались. Зараз пропоную вам найкраще відео Н.Три

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/mLEYNgYZjZo" width="425" height="350" wmode="transparent" /]

листопада 5, 2008відео, музло

Історія запорізької „ХОРТИ” розпочалася більш ніж 10 років тому, коли два шкільні товарищі Юрко Юрченко та Андрій Лобода вирішили, аби було чим зайнятися, створити власний гурт, назвавши його „Спідвей”, два роки пізніше до них прієдналася співачка Альона Лисенко і у трьох вирішили вони зайнятися музикою вже професійно. Як „Спідвей” вони досягли популярності у рідному Запоріжжі, зняли перший україномовний кліп у місті, двічі були фіналистами „Червоної Рути”, як „Спідвей” потрапили вони й на платівку „ТАРТАКА” „Система Нервів” з піснею „Розтрусіть свої сідниці”
Перший альбом гурту – “Пісні Острова Волі” записували в рідному Запоріжжі на студії „Атак-рекордз” яка на думку Юрка Юрченка нічим не поступається столичним звукотвірням, за власними словами він задоволений якістю запису першачка з 12 піснями що були утворени як під час старого “Спідвея”, так і у новому форматі “Хорти”.
Пісні, які ввійшли до цього альбому різні за настроєм – „Човгаю (на кумарі я)” „Плата ПІ, ТРИ, Де, А”, футбольний та міський гімни – „Металург”, „Запоріжжя” (останню пісню використовував один із запорізьских политиків у своєї виборчої компанії цього року), етнічно-ліричні як „Зозуля” або „Небокрай”, і сумно-побутові як „Дива не буде” чи „Життя продовжується, брате”. Щодо етнічної риси у творчості „Хорти”, то вона присутня у першу чергу завдяки скрипці та сопілці, на котрих грає Михайло Савицький. Скрипка як народний інструмент на Надніпрянщині вже років сто як зникла, тому в композиціях гурту звучить напрочуд гарно і в кожному своєму інтерв’ю „хортівці” постійно підкреслюють що мають лише своє суто місцеве коріння. Так що, шановні, бути чи не єдиним українським гуртом у російскомовному місті це вже само по собі концепція, ще й яка – „Це Запоріжжя, це Україна А не якась інша країна!”
П. С. На мою думку єдиний маленький мінус “Хорти” – це їх сайт www.horta.com.ua Для такого гурту, кліпи якого для більшості українських каналів НеФорматні, інтернет найвигідніший та найкращий засіб для “розкрутки”. Файний гурт має мати відповідний сайт!

Пропоную вам переглянути кліп “Хорти” на пісню “Зозуля” (доречі, бюджет кліпу невеликий, та відзнятий на власні кошти музикантів, але це не зіпсувало його якість)

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/zf73gY2p8jc" width="425" height="350" wmode="transparent" /]


© 2007-2015 Блог Тараса | Працює на Wordpress наданий сервісом BLOG:NET.UA за підтрики Trip to Europe